ЗСУ розпочали бої за звільнення Великих Проходів на Харківщині, – голова Дергачівської ОТГ

Збройні сили України розпочали визвольні бої за село Великі Проходи Дергачівського району Харківської області, яке перебуває під контролем російських загарбників. А після взяття під оперативний контроль селища Нового Україні повернуто всю територію Російсько-Лозівського старостинського округу.

Про це повідомили на Telegram-каналі Дергачівської ОТГ. Завдяки активному просуванню наших військ місцева влада та волонтери можуть продовжувати надавати гуманітарну допомогу мирним жителям, які постраждали під час воєнних дій.

“На 99-й день війни ворожі війська не припиняли інтенсивно обстрілювати населені пункти Дергачівщини. Окупанти завдавали артилерійських ударів по Дергачах, Безруках, Слатиному, Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Руській Лозовій та Питомнику”, – вказано у повідомленні.

Карта ведення боїв.
Мер Дергачів В’ячеслав Задоренко зауважив, що комунальні підприємства проводять роботи щодо усунення аварій на мережах електро- та газопостачання, а також ремонтують дахи та фасади пошкоджених будівель.
Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що російські окупанти на Харківщині не відрізняються від своїх спільників на тимчасово окупованих територіях в інших областях. Вони мародерствують на кожному кроці та хапають все, що потрапляє в поле їхнього зору: наприклад, у рибалки з Вільхівки рашист забрав вудку та дублянку.
Водночас російська армія зі зрозумілих причин відчуває нетерпимість до закладів освіти. 2 червня вони обстріляли школу в Золочівську, внаслідок чого загинула одна із співробітниць.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*