“ЗСУ творять дива”: до мережі потрапило відео знищення Т-80УМ2 та колони Кантемирівської дивізії на Сумщині

У мережі з’явилося відео знищення ворожої колони Кантемирівської дивізії РФ біля села Білки на Сумщині, а також російський дослідницький танк Т-80УМ2 “Чорний орел”. Таких машин на озброєнні армії РФ більше не було.

Український журналіст Юрій Бутусов показав відео, зняте з безпілотника, та свідчення учасників бою. Влучний удар по ворожій колоні та унікальному танку окупантів Збройні сили України завдали в березні 2022 року (ролик розміщено внизу новини).

Влучний удар по ворожій колоні ЗСУ завдали в березні 2022 року
Розгром 4-ї танкової Кантемирівської дивізії було здійснено з трофейного танка Т-80БВМ воїнами 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”.
“Збройні сили України можуть творити чудеса! НАТО і не снилося”, – прокоментував влучний удар по ворогові один із воїнів.
Удар завдали з трофейного танка Т-80БВМ
Захисник України з позивним “Майором” і його група знищили тоді шість танків, 25 автомобілів, одну БМП, одну САУ, одну ЗРК “Тор” і взяли в полон 35 окупантів.
Примітно, що Т-80УМ2 був єдиним свого роду танком на озброєнні російської армії. Він був обладнаний системою активного захисту танків КАЗ “Дрозд”.
ЗСУ знищили ворожу колону Кантемирівської дивізії РФ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*