Зірки згоряють, а ми житимемо: маріупольська Пташка відповіла на чутки про свою загибель. Фото й відео 18+

Захисниця “Азовсталі”, 21-річна Катерина, яку називають маріупольською Пташкою, з посмішкою на обличчі спростувала чутки про загибель – свою та бойових побратимів. Вона зазначила, що це зірки на небі згоряють, а українські бійці з рубежу оборони міста-героя будуть жити й бити ворога.

Під час того, як росіяни скидають важкі бомби на територію заводу, наші воїни співають пісні в підземеллі й підбадьорюють одне одного. Нові кадри опублікував Nik Mark у Facebook (щоб переглянути фото й відео, доскрольте новину до кінця).

“А можна сказати, що я прострелю коліно тому, хто поширює інформацію, що мене вже немає? Народ, я ще всіх вас переживу. Зберіться, воюємо!” – сказала Катерина.

Катерина захищає "Азовсталь" разом із іншими українськими воїнами

Дівчина підкреслила, що Маріуполь тримається, їхні позиції ворогу не по зубах, і захисники битимуться до останнього. На коментар оператора, мовляв, вона тепер стала зіркою, маріупольська Пташка відказала, що це не так.

Захисники й захисниця "Азовсталі"

“Зірки згоряють, а ми будемо жити вічно. Як і Маріуполь, Україна. Це назавжди. Все буде добре, все буде Україна!” – заявила Катерина, побажавши смерті окупантам.

Маріупольська Пташка із побратимами

На опублікованих фото й відео безстрашні захисники “Азовсталі”, які живуть без засобів для існування й в повному оточені, продовжують посміхатися, жартувати й вірити.

Захисники "Азовсталі" співають пісні й вірять у перемогу
А ще співають пісні, дивлячись на промені сонця, які пробиваються крізь продірявлені конструкції фортеці, яку вони боронять від ворога.
Увага! На відео присутня ненормативна лексика.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*