Контратака ЗСУ в Сєвєродонецьку зводить нанівець оперативний імпульс РФ – розвідка Британії

Українські війська провели контратаки у Сєвєродонецьку, в результаті зумівши зупинити просування окупантів. Дії ЗСУ звели нанівець оперативний імпульс РФ.

Про це йдеться у звіті розвідки Великої Британії. Там зазначили, що російські сили, які задіяні в цьому районі, включають особовий склад, мобілізований з резерву сил так званої “ЛНР”.

“За останні 24 години українські сили зробили контратаки в місті Сєвєродонецьк на сході України, що, ймовірно, звело нанівець оперативний імпульс російських сил, раніше набраний за рахунок концентрації бойових підрозділів та вогневої потужності”, – йдеться в повідомленні.

У розвідці наголосили, що “мобілізовані” з псевдореспубліки погано оснащені та навчені, їм не вистачає важкої техніки порівняно з регулярними російськими частинами.

“Використання проксі-піхоти для операцій із зачистки міст – це російська тактика, яка раніше застосовувалася в Сирії, де Росія задіяла 5-й корпус сирійської армії для нападу на міські райони. Такий підхід, ймовірно, вказує на бажання обмежити втрати, завдані регулярним російським силам”, – наголошується у зведенні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*