“Краще вже ніхто не скаже”: Поворознюк пpo яgерні nогрозu Пуmіна (ВІДЕО)

Олександр Поворознюк поділився своїм баченням, щодо ядерної війни, якою всіх так лякає кремлівський диктатор Володимир Путін.

“Путін нас лякає ядерною війною, б@@@ь? Почуття страху втрачено, боятися треба тобі! Ми боялися, б@@@ь ракет – пережили це, б@@@ь! А ракети по нам літали ті, що Юлія Тимошенко за час свого прем’єрства віддала за розрахунки по газу! Тепер крилаті ракети – 600 штук, б@@@ь – порахуйте, скільки з них прилетіло в Україну. 600 з них – українські, які віддали, б@@@ь!

І що ми хочемо, що ми чекаємо? А вони віддавали ракети і тепер фотографуються на тлі зруйнованих будинків! І розповідають, які білі та пухнасті! А тепер хтось лежить в ОАЕ на березі моря і мріє про свободу, с@@а!

Путін, та пішов ти з тією ядерною війною! Ми пережили Чорнобиль, переживемо й тебе, бо боремося за свою свободу! І повір, б@@дь, ніхто тебе не боїться. Ти сам боїшся ядерної війни, б@@дь! Ти найбільше боїшся, що ми до Москви прийдемо та Білорусь захопимо! Слава Україні, слава Нації та п@@@@ц російській федерації!” – сказав Поворознюк.

Якщо відео в статті не відображається, його можна переглянути за цим посиланням. Обережно на відео присутня ненормативна лексика

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*