Кримський міст закрили! Росіяни у пастці – еліта РФ втекла: виходу немає. Жест доброї волі – переможемо!

Після “бавовни” у Криму істерика. Відбувається евакуація з тимчасово окупованого півострова.

Окупаційна влада намагається коректувати навантаження на Керченський міст, адже хоче забезпечити там певний “елітний коридор”. А отже загарбники намагаються евакуювати тих, кого вважають найціннішими. Люди евакуюються в істеричному темпі, скуплені всі квитки, забиті залізничні та автомобільні напрямки. Про це в ефірі єдиного телемарафону розповіла начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

“Це говорить про те, що вони дійсно вірять у ЗСУ і розуміють наслідки майбутні”, – сказала Гуменюк.

Окупанти розуміють, що контроль ЗСУ над транспортними та логістичними артеріями досить потужний. Тому військове керівництво на тимчасово окупованій Херсонщині також тікає. Нагадаємо, російські пропагандисти поширили чутки про «атаку» ЗСУ на об’єкт. Так звані представники «влади» Криму після чергових вибухів почали таємно тікати до Росії. Для цього вони вирішили закрити Кримський міст, щоби спокійно залишити півострів.

Керченський міст заблокували до 6 години ранку 17 серпня. А щоб росіяни точно не їхали ним, чиновники окупаційної «влади» поширили чутки про нібито «атаку ЗСУ». За даними української розвідки, російсько-окупаційна «влада» запустила фейк, щоб злякати «туристів» із РФ, які вже затрималися на півострові, що Україна може обстрілювати міст. Причиною закриття мосту називають роботу ППО, а для того, щоб убезпечити людей від уламків, потрібно його закрити. Насправді ж «влада» збирається разом із сім’ями та майном таємно та тихенько втекти.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*