Крaщe прuсядьтe.. Лавров зaгoворuв прo знuщення уkрaїнсьkoї дeржaвнoстi тa нaцiї

Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров відправився до Африки, щоб запевнити про готовність Росії допомогти у вирішенні кризи нестачі продовольства на світових ринках. “Пан Брехня”, як його вже називають у світі, спланував відвідати Єгипет, Ефіопію, Судан та Уганду та говорити про наміри Росії допомогти африканцям, щоб вони не бідували від голоду.

Але це не закінчення війни проти України як одного з головних експортерів зерна до африканських споживачів і не зняття блокади Чорного моря, яке агресивна Москва зробила ледь не внутрішніми водами РФ, а бомбардування український морських портів в Одесі, звідки може вирушити допомога до зголоднілих африканських народів. Це велика небезпека руйнування досягнутих цими днями домовленостей в Стамбулі.

Турецький міністр оборони Акар спочатку передав інформацію Кремля, що це не російські ракети руйнували Одеський морпорт, щоб потім Москва усе це повністю спростувала. Замість того, щоб суворо попередити Росію про порушення домовленостей, із Анкари ми почули заяви, що Захід має краще розуміти Путіна. А він зараз вимушений так реагувати, як його сприймають у Брюсселі.

Схоже, що після зустрічі у Тегерані Ердогана та Путіна турецький президент пообіцяв допомогти Москві у вирішенні проблем глобального характеру з НАТО та ЄС. Туреччина дуже добре поінформована про страждання України через російський військовий напад і жорстокі бомбардування української інфраструктури. Але Анкара вирішила, що не буде в колі європейських країн, які застосували щодо Росії санкції як відповідь на інвазію. Туреччина радо прийняла російський бізнес, який мав залишити європейські столиці і тут багато російських туристів, яких вже не приймають у пристойних європейських країнах як громадян країни-агресора.

Туреччина заробляє гроші на війні з Україною і не збирається присилити Путіна забрати свої війська з України. Зараз Анкара має можливість домовитися з Москвою щодо Сирії та інших Близькосхідних питань. Ніхто не наївний, щоб Туреччина почала опиратися російській агресії. Світ дуже егоїстичний. Навіть африканські країни, які потерпають від нестачі продовольства, не приєдналися до антиросійських санкцій. Було дивно чути як один африканський міністр закордонних справ, пожалівшись на проблеми з продовольством, що виникли в результаті російської війни, запропонував Україні підкоритися Росії, мовляв все-рівно Київ програє війну. Ці кремлівські пропозиції лунали не тільки з африканських країн, але і від друзів Путіна у країнах НАТО.

Сам Путін, відомий у світі як “пан Велика брехня”, бажає представитися країнам Третього світу як борець з золотим мільярдом населення, який начебто живе за рахунок інших семи. За його словами, розвинуті країни Заходу забезпечують свій добробут за рахунок використання відсталих країн Азії та Африки. І це говорить один з найзаможніших людей світу і точно найзаможніший в Росії. Так що “пани Брехня та Велика брехня” пробують обманом здобути прихильність Третього світу, коли РФ розпочала найкривавішу війну від кінця Другої світової.

Мета цієї війни повністю знищити українську державність та титульний народ. Про це нарешті відкрито сказав Сергій Лавров, заявивши, що “Росія допоможе українському народові звільнитися від антинародного режиму і російський та український народи продовжать спільно жити”. В перекладі це значить, що президент України Володимир Зеленський, який на останніх виборах отримав 75% підтримки українського населення, має бути вбитий, а вже було три російські спроби, а український народ у підкореному стані житиме в рамках розширеної за рахунок України Російській Федерації. При тому що інші 25% процентів українців голосували за Петра Порошенка, який також оголошений ворогом Кремля. Тільки від українців є питання до Анкари, як треба в Європі змінити відношення до агресора Путіна? Що треба зрозуміти в його позиції? Божевільний Кремль планує після окупації України та подальшого підкорення Молдови та країн Балтії проголосити Путіна імператором.

Не зупиниться на Україні Путін. Знаємо, що Кремль не планує напасти на Туреччину та Угорщину, але це не значить, що Будапешт та Анкара можуть виносити пропозиції щодо утихомирення Путіна за рахунок українських територій. Росія провела тридцять війн проти Оттоманської імперії і відбирала у Стамбула одну територію за іншою. Історично, Угорщина теж ніколи не була союзником Москви, хіба що в часи соціалізму, коли була окупована радянськими військами. Якщо Анкара “забула” уроки з історії, то нехай знову їх прочитає. Нові війни Росія розпочала з незаконної анексії Криму, де зараз на півострові від окупації страждають не тільки українці, але і кримські татари. Політика вибілювання кривавої поведінки Путіна є ударом ножа у спину кримських татар, яких Москва усіх геноцидно і насильно виселила зі своїх домівок у травні 1944 року. За рахунок кривавих російських грошей Анкара може зробити хибний геополітичний вибір.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*