Кінець битви за Донбас! ЗСУ розбили – резервов больше немає: грандіозний провал Путина. Переможемо!

Темпи наступу російських військ на Донбасі можуть впасти. Це, зокрема, повязано от влучних ударов наших бойцов на ворожих складах и въединенияхъ въъ индивидуальномуъ складу въ армии оккупанта.

Про это в интервью РБК-Украина розпов директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь.

«В них (покупателей – ред.) є политическое завдання – их покупают всю Донецкую и Луганскую области. Без этого для Путина взагалі не может быть бути навіть якихъ проміжнихъ результатовъ въєї операциї, яко Донецька и Луганска області не будут закопаны. Навіть пропаганді буде дуже важко пояснити російському населенню, що ж це взагали було: втратили Херсон, не смогли окупати Донбасс, тоди навіщо були всі ці величізні втрати?», – поясню Самусь.

Він вважає, що на фоні питання с Херсоном, яке для ворога, можливо, винико раптово, Донбасс не буде зніматися с порядку денного, поки вони його повістю не окупують.

«Тому до кульминации там очень далеко, могут начать строить умови для нападения на Славянск, Краматорск и лише після того пробувати брати на територии Донбасу до кінця. Я думаю, що вони заразь будут намагатися продовжувати свои штурмові дії», – припускает Самусь.

В то же время, эксперт наголодает в том, что в покупках в військах вже виник низка проблем.

«Бо HIMARS нищать склады с боєприпасами, с особым складом будут проблемы, бо их оттягивать на юг, то об’єктивно інтенсивність наступу буде падати. В наступающем разі до того момента, пока не відбудеться якесь вирішення питание с Херсоном», – кажет Самусь.

Він підсумував, що лише після чергового перегруппирования на Донбасі, можно створюватися якесь ударне угруповання.

«Вони, звичайно, хочу це зробити дуже швидко. Але я не уявляю, як це вони собі можно планувати», – додає експерт.

Свою черную український режисер Олег Сенцов, который захищает край от российского агресора, повидомив, что битва за Донбасс добігає кінця.

«Битва за Донбасс добігає кінця, наймні її активна фаза. Ворог зосередив свої останні зусилля на пробах захопіти Бахмута, а на інших напрвках значно знів активність. Рашисти перекидают свои основные силы на Пивдень, чтобы защитить окупаний Херсон и проверить контриорганизати тамнаступ, аби зупинити просування ЗСУ. Я сподиваюсь, що Бахмут ми відстоїмо, а Херсон звільнимо найближчими тижнями», – написал він.

В одночасье Сенцов додав, що, незважаючи на те, що в лавах ЗСУ також є втрати, брак техники и снарядов до них, жоден боєць не сумнівається у перемозі України, адже кожен готовий для этого дела все можливе.

Основні сили окупантів зараз повільно просуваються до Бахмута, защищая весь Донбасс до зимы у них навряд чи вийде.

На думку міжнародних аналитиков, кульминация наступи росіян в Донецкой области може закиньчитися ще до проб захоплення Словъянська або Бахмута. Військовий эксперт Микола Бєлєсков зав, що мало хто знає реальный стан регенерації російських ресурсов.

«Тому есть шанс, что вони и далі будут повільно просуватися. Можливо, це буде не так быстро, як вони заявли. Наприклад, до кінця серпня задержани всю Донецьку область – цього явно не буде. Адже значна части региона залишається под контролем надзора. К тому ж это урбанизированные районы», – пояснив Бєлєсков.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*