Кінець російської армії! Доповідь Путіну: контрнаступ ЗСУ – ворога розбито. Вирішальна дата!

Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай прогнозує, що за два тижні ситуація на фронті почне змінюватися в кращий для України бік.

“Почне все змінюватись десь за два тижні. І кількість боїв, звісно, ​​збільшиться. Але й ті рішення, які ухвалив Захід, щодо допомоги нам, реалізуються до двох тижнів. І за два тижні ми вже побачимо, в принципі, зміни.

У Луганську лікарня забита повністю розірваними бойовиками та їхніми трупами. Деякі з них навіть не можуть упізнати. Далі буде для них гірше”, сказав Гайдай у коментарі журналістам, відео якого опубліковано на його сторінці в Telegram.

Наразі Збройні сили України контролюють ситуацію, тримають рубежі та готові перейти у контрнаступ, витісняючи російську армію. Джерела Телеграм-каналу “Вертикаль” повідомляють про початок підготовки масштабного контрнаступу ЗСУ на всіх напрямках.

Вже за декілька тижнів росіян почнуть просто безжально спалювати. Розуміючи це, командування армії росії починає забирати підбиту техніку з Харківського напрямку, а підкріплення туди не перекидається. герасимів після поранення схоже доповів путіну, що треба спробувати утримати Херсонщину.

Наразі окупанти продовжують брехати місцевим, що Україна відмовилася від регіону та “віддала” Херсон. Частково ускладнює ситуацію і те, що на території Херсона немає інтернету, лише подекуди змогли відновити мобільний зв’язок.

Про це в ефірі 24 каналу заявив Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради та член територіальної оборони регіону. Він також закликав не вірити заявам, що українська влада покинула Херсон і забула про нього.
“Окупанти діють підступно та жорстоко, розуміючи, що довго утримувати ці території вони не зможуть. Збройні Сили України та ми (законна влада Херсонської області) незабаром звільнимо Херсонщину,” – запевняє депутат.

Додамо, що для звільнення тимчасово окупованих населених пунктів необхідна техніка та жива сила. Про це розповіів радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що для контрнаступу українським військовим необхідна велика кількість техніки, живої сили й тилу. Арестович зазначив, що ЗСУ перейдуть в контрнаступ без відтягувань, як тільки з’явиться така можливість.

“У нас важкої зброї немає. Нам воно потрібне. Захід його нам надасть, і ми переходимо в контрнаступ. Не буде ніяких відтягувань”, – пояснив радник глави офісу президента.

Донбас узяти не вийде.

Нагадаємо, що Збройні сили України можуть піти у контнасутп одразу після надання Заходом, а найкращий час для нього – середина травня.

Таку думку висловив в ефірі 24 каналу російський публіцист Андрій Піонтковський.

Він зазначає, що тієї зброї, яка є в українських захисників зараз, достатньо для опору ворогові.

“Я вже говорив, що середина травня – це ідеальний час для контрнаступу української армії. Але треба і далі сподіватися на дурниці Путіна, тому що він вже багато зробив для відродження України й створення єдиного нашого народу”, – заявив Піонтковський.

На його думку, зараз важливим є питання, коли прийде Західна зброя.

“Адже росіяни почали частіше атакувати залізничні вузли й дороги. Але все це розраховують, тому все дійде”, – запевнив Піонтковський..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*