Легіон “Свобода Росії” записав звернення до російських військових: досить терпіти тирана, режим Путіна має бути повалений. Відео

Росіяни, що воюють на боці України проти путінської армії, записали звернення до російських солдатів. Вони закликали військових РФ переходити на бік правди і замість вбивати українців – звільнити Росію від режиму Володимира Путіна.

Звернення Легіону “Свобода Росії” озвучила єдина жінка у складі цього добровольчого підрозділу із позивним “Перша”. Відео було опубліковано у Telegram-каналі “Легіон “Свобода Росії”.

Легіонер із Росії з позивним "Перша"

На відео жінка в балаклаві сидить на фоні біло-блакитно-білого прапора. Вона розповідає, що перетнула кордон України у травні 2022 року, щоб вступити до Легіону “Свобода Росії” та воювати проти російських окупантів. Приїхавши, вона виявила, що стала першою жінкою-легіонером.

“Перша” також розповіла, що спонукало її ухвалити таке рішення.

“20 березня під Гостомелем кадировці розстріляли мого чоловіка, сержанта 76-ї дивізії. Він відмовився вести своїх хлопців на забій. Хотів вийти сам і врятувати своїх солдатів. Я тут, щоб помститися путіністам і кадировцям за смерть свого чоловіка і всіх тих, хто вже не повернеться додому. Через Путіна”, – заявила вона.

Її чоловіка вбили кадировці під Гостомелем на Київщині: не хотів вести своїх солдатів на забій
“Перша” також звернулася до російських солдатів – і тих, хто вже воює за амбіції Кремля на території України, і до тих, кому поки що вдавалося уникати відправки на українську землю.
“Хлопці, Путін вже програв цю війну. І ви самі це чудово знаєте. Неможливо виграти війну проти всього світу. Нам потрібно всім разом зупинити війну. І принести справжню свободу в Росію. Вас чекають удома. І ви повинні повернутися переможцями. А перемогти можна лише воюючи за правду, яка на боці вільної Росії та всього світу”, – заявила легіонерка.
Російських військових закликали долучатися до співвітчизників у Легіоні "Свобода Росії"
“Режим Путіна має бути повалено. Досить терпіти тирана! Вступайте до нас у Легіон”, – закликала “Перша” російських військовослужбовців.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*