Лукашенко заявив, що Україна підпалює пшеничні поля “заради картинки”: про війну змовчав

Самоназваний президент Білорусі Олександр Лукашенко відзначився черговою диковинною заявою на адресу України. Він видав, що наша країна бойовими гелікоптерами підпалює свої поля для “жахливої картинки”.

Таку маячню пособник російського диктатора Володимира Путіна розповідав підлеглим на селекторному засіданні щодо жнив у Білорусі, передає Belta. Він бідкався, що критична ситуація на світовому продовольчому ринку лише посилюється, не згадавши про те, що її спричинила війна Росії в Україні, а сам він теж зробив у це значний внесок.

“Кадри пшеничних полів, що горять, спеціально підпалені бойовими вертольотами наших південних сусідів заради страшної картинки, нікому не додають оптимізму”, – заявив Лукашенко.

Нагадаємо: напередодні Лукашенко наказав озброїти співробітників Державної інспекції охорони тваринного та рослинного світу. Їм видадуть рушницю для нібито захисту своєї країни. Лукашенко назвав єгерів “відносно воєнізованим формуванням” і згадав нібито досвід України, “коли схаменулися і почали хапати непідготовлених людей”, які “тільки доїжджали до району бойових дій” і гинули.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*