Лінія фронту відсунулася більш ніж на 50 кілометрів від Кривого Рогу, – Вілкул

Збройні сили України відсунули російських окупантів на понад 50 кілометрів від Кривого Рогу на Дніпропетровщині. Наразі лінія розмежування проходить усередині Херсонської області.

Про це під час брифінгу 2 липня повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул. Він зазначив, що ситуація знаходиться під контролем ЗСУ та ВА міста.

“За офіційними даними Міністерства оборони України, ворог зосереджує свої зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Від себе додам, що далеко не все у нього виходить”, – сказав Вілкул.

Водночас російські окупаційні війська продовжують завдавати артилерійських та ракетних ударів уздовж лінії розмежування. У суботу, 2 липня, під вогнем агресора опинилися звільнені населені пункти на Херсонщині: Нововоронцовка, Осокорівка, Князівка, Біла Криниця, Білоусове та інші. Руйнування на даний момент уточнюються.

“Я сьогодні їздив до кількох таких населених пунктів. Всім, хто хоче виїхати звідти, ми надаємо допомогу в евакуації та розселенні у Кривому Розі. Тим, хто залишається, ми відвозимо продукти та інше необхідне, відновлюємо інфраструктуру”, – розповів голова ВА.

Він додав, що у самому Кривому Розі ситуація стабільна. У місті працює вся інфраструктура, населений пункт патрулюють правоохоронці. “Зміцнюємо та будуємо нові фортифікаційні лінії досить великого периметра. Ця робота, як і раніше, йде цілодобово”, – додав Вілкул.

Нагадаємо, що ЗСУ звільнили Іванівку на Херсонщині, нашим захисникам вдалося вибити загарбників із населеного пункту.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*