Ліні Костенко вручили Орден Почесного легіону — найвищу нагороду Франції. Фото

Українська письменниця Ліна Костенко стала володаркою Ордену Почесного легіону. Це найвища нагорода Франції. Поетесі вручили її у Посольстві Франції в Україні. Французький національний орден заснований Наполеоном Бонапартом 19 травня 1802 за прикладом лицарських орденів. Приналежність до ордена є найвищою відзнакою, пошани та офіційного визнання особливих заслуг у Франції. Прийом у члени здійснюється за визначні військові чи громадянські заслуги президентом Французької Республіки.

Відповідний знімок з’явився на сторінці закладу у Facebook. Лицарський орден Костенко присвятила українським воїнам (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Ліні Костенко вручили Орден Почесного легіону.

“Ліні Костенко вручили Орден Почесного легіону – найвищу нагороду Франції”, – сказано в повідомленні.

Письменницю вже встиг привітати мер Києва Віталій Кличко.

“Дуже радий привітати сьогодні Ліну Василівну Костенко, яку в Посольстві Франції нагородили найвищою нагородою Франції – Орденом Почесного легіону. Для мене Ліна Василівна Костенко– уособлення духу та гідності українського народу. Людина, яка ніколи не ламалася за часів та обставин, не зраджувала своїм. Її творчість надихала та надихала українців боротися за свободу і ніколи не опускати рук. Це дуже важливо!” – написав Кличко у своєму Telegram-каналі.

Також мер Києва процитував рядок з вірша Ліни Костенко “Немає часу на поразку” і заявив, що Україна має перемогти Росію.

Орден Почесного легіону – це найвища нагорода Франції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*