“Мати дала тобі все!”: син зрадниці Повалій влаштував прочухана Сосєдову, який назвав його “зомбованим”

У розмові з пропагандистами Сергій Сосєдов заявив, що йому шкода Дениса Повалія, який нібито з власної волі переїхав до Іспанії за підтримки матері.

Як повідомляє Politeka.netДенис Повалій , син співачки-запроданки Таїсії Повалій, яка незважаючи на війну в Україні продовжує виступати в Росії, підтримуючи таким чином вбивства мирних українських мешканців, відреагував на критику музичного російського критика Сергія Сосєдова. Скріншоти з’явилися у його Instagram-stories.

“Нещасний, ошуканий, зомбований хлопчик. Зречись від такої матері! Та немає нічого соромнішого! Мати дала тобі все, зокрема можливість жити в Іспанії”, – сказав тоді росіянин.

На це Денис Повалій відповів, що переїхав, рятуючи сім’ю від російських ракет. Він також зазначив, що слова путініста викликають лише смуток.

Ситуація критична: як правильно користуватися електроенергією після обстрілів, оприлюднено графік

Кондратюк не став приховувати, чому його сини не пішли на фронт захищати Батьківщину: “Вони обоє…”

“От і прийшов руський мір”: безіменний цвинтар розростається з кожним днем, нові кадри з Маріуполя

“Буде дуже важко”: ситуація на Херсонщині неприємно змінюється

Дружина продюсера “Квартал 95” назвала українську актрису, яка її розчарувала: “Виставляла фото із червоної доріжки у рф”

Також він прокоментував вкидання Сосєдова у бік естрадної співачки Алли Пугачової , яка не підтримала війну в Україні та переїхала до Ізраїлю: “Сусідов раніше і Пугачову обожнював. Тепер, напевно, з фінансами стало краще”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*