Наступ з Білорусі? Жданов прuголомшuв: окупанти задумали немuслuме. Таємний план Лукашенка!

Російські війська малоймовірно, що спробують повторити вторгнення до України з боку Білорусі під час нових запланованих в РБ навчань зі “звільнення окупованих територій”. РФ просто не зможе сформувати ударне угруповання, переконаний військовий експерт Олег Жданов.

Підрозділи білоруської армії продовжують заходи по посиленню державного кордону. Зберігається загроза завдавання ракетних ударів як з території Білорусі, так і з повітряного простору, – повідомив Жданов.

Експерт прокоментував загрозу від запланованих на 8 вересня у Білорусі військових навчань.

“Я не думаю, що Росія на сьогодні не може сформувати ударне угруповання для того, щоби знову спробувати вторгнутися до України з боку Білорусі. Тому що на сьогодні єдиний резерв, який змогла сформувати Росія за три місяці – сьогодні у нас вересень, а корпус третій резервний почав формуватися в кінці весни-на початку літа – відповідно, вони його недоформували. Тобто за три місяці вони не змогли набрати 15 тисяч, а набрали приблизно 10. І зараз вони його розтягують на декількох напрямках”, – пояснив військовий експерт.

Що стосується армії Білорусі, то ймовірність вторгнення зберігається, але на сьогодні вона дуже низька. Ще раз повторю критерії: Лукашенко віддає боєприпаси російській армії, техніку, яка була на тривалому зберіганні, Лукашенко не проводить мобілізаційних заходів, а навпаки дозволяє російським вербувальникам “вимивати” в Білорусі мобілізаційний резерв. За таких умов, коли твій резерв іде наліво, в іншу країну, коли ти віддаєш боєприпаси, техніку, то наявними силами і засобами ­– це було б самогубством. Це перше. І друге – контрактна частина білоруської армії доволі незначна і не перевищує 20-30% від загального числа військовослужбовців, – повідомив військовий експерт.

Джерело:korupciya.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*