На війні в Україні загинув племінник заступника міністра оборони РФ Адам Хамхоєв. Фото

Командир десантно-штурмової роти окупантів, капітан Адам Хамхоєв загинув на війні в Україні. Він був племінником заступника міністра оборони РФ та колишнього голови Інгушетії Юнус-Бека Євкурова.

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на джерела. Як зазначається, Хамхоєв загинув у ніч проти суботи 21 травня.

Його мати доводиться сестрою Євкурову. А сам Хамхоєв був випускником Рязанського вищого командного училища ВДВ, служив в Ульяновську.

Як пишуть пропагандистські ЗМІ, у військах ВДВ країни-агресора ім’я загиблого окупанта “було на слуху”, його нібито знали “як блискучого офіцера та грамотного командира”. При цьому дядько допомагав йому будувати кар’єру.

Адам Хамхоєв загинув на війні в Україні

Загалом за час війни в Україні загинули не менше 17 уродженців Інгушетії, ще троє загиблих військовослужбовців служили в 126-му полку Росгвардії, що дислокується в Назрані (найбільше місто Інгушетії), пишуть росЗМІ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за даними Генштабу Збройних сил України станом на 21 травня, Росія у війні проти України втратила 28 тисяч 850 військових. Також українські захисники знищили понад 3 тис. бронемашин, 1278 танків та 204 літаки РФ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*