На Донеччині українські захисники ліквідували “партію” техніки окупантів. Відео

Українські воїни завдали втрат російським окупантам на Донеччині. На околицях Мар’їнки воїни 54 окремої механізованої бригади ліквідували чергову партію техніки російських “туристів”.

Ліквідацією рашистів на українській землі цього разу займалися артилеристи бригади та розвідники групи К2. Феєричне відео гостинної зустрічі “туристів” показали у Telegram-каналі “Оперативний ЗСУ” (щоб його переглянути, доскрольте новину до кінця).

“Продовжуємо показувати мандри “туристів”, які блукають по безлюдних вулицях на околицях міста Мар’їнка Донецької області. Приїхали “туристи” на заборонених машинах та й зупинилися на вулиці, де хлопці з розвідувальної групи К2 за допомогою ще одних славетних робітників проводили планові ремонтні роботи. Після зустрічі з ремонтними приладами машини туристів як завжди виходять з ладу”, – зазначено у коментарі до відео.

Розвідники групи К2 виявили на околицях Мар’їнки техніку російських окупантів, яку ті намагалися сховати поміж пустих приватних будинків.

У Мар'їнці розвідка виявила ворожу техніку поміж будинків

Сховатися не вдалося нікому.

Один за одним артилеристи 54 бригади клали снаряди просто в ціль, перетворюючи ворожу техніку на купу охопленого полум’ям металу.

Сховатися від українських артилеристів рашистам не вдалося

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*