На Кировоградщине похоронили отца с сыном, погибшим в бою за Украину…

У селі Луганка Петрівської громади Кіровоградської області попрощалися з батьком й сином, які загинули 24 квітня у бою з російськими військами в Херсонській області. Про це Суспільному розповів староста села Роман Штурмак.

На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну …Батькові Сергію Залевському було 52 роки. У мирному житті працював сторожем у луганській школі. Синові Богдану Залевському – 29 років.
На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну …Працював інструктором-методистом у дитячо-юнацькій спортивній школі в селищі Петрове.
На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну …«Спершу виявив бажання воювати син, а за ним пішов і батько, обох мобілізували 1 березня. Це були дуже добрі та порядні люди. Богдан займався спортом, був єдиною дитиною в сім’ї. Залишилася сама мама без чоловіка та без сина. Вона працює завучем у школі», – розповів Роман Штурмак.

На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну …За словами старости, попрощатися з бійцями прийшли майже три сотні людей. Поховали батька з сином під прощальні постріли військових.


На Кіровоградщині у Петрівській громаді поховали батька з сином, які загинули в бою за Україну …

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*