На Луганщині ліквідовано білоруського полковника, який воював у складі ПВК: його Су-25 збили. Фото

На Луганщині українські воїни збили російський Су-25, яким керував білоруський відставний полковник Микола Марков. Він брав участь у війні проти України у складі однієї з російських приватних військових компаній, які РФ активно залучає до бойових дій на території нашої країни.

Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан. Окупанта поховали 17 травня у білоруському місті Ліда.

Микола Марков

“Випускник ЧВВАУЛ 1976 року, Марков Микола 1955 р.н. проживав у Ліді (Білорусь), літав “від якоїсь ПВК” веденим у генерала Боташева. Збитий на Су-25 у р-ні міста Попасна Луганської обл. Діди на старість вирішили… Вже правильно повертаються додому”, – написав Штефан.

Інформацію про ліквідацію пілота-пенсіонера з Білорусі підтвердило і білоруське видання Мotolko Нelp.

За даними білоруських журналістів, полковника авіації Республіки Білорусь на пенсії, який загинув на Луганщині в збитому українськими воїнами штурмовику Су-25 ВКС РФ, поховали в рідному місті Ліда.

63-річний відставник був збитий над Попасною 12 травня. Він був веденим у ще одного військового відставника, генерал-майора Канамата Боташева, якого над Луганщиною збили за 10 днів після загибелі Маркова.

Росія залучає до війни в Україні пенсіонерів із РФ та РБ
Білоруські журналісти також пишуть, що Марков у 1976 році випустився з Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків, служив у ВПС СРСР у Казахстані, Східній Німеччині, у Поставах та Ліді, де був штурманом полку. Крім перерахованого вище, Марков працював і в Африці. За інформацією, яку він опублікував у соцмережах, в одній з африканських країн він мав будинок і другу сім’ю.
Миколу Маркова поховали 17 травня на Новому цвинтарі у м. Ліда. Державні ЗМІ, констатують журналісти, про це нічого не повідомили.
Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що в Україні загинув російський генерал у відставці Канамат Боташев. Його літак збили під Попасною.
Також повідомлялося, що у Білорусі поховали військових, ліквідованих в Україні. Усі вони, як і пенсіонер Марков, уклали контракти із ПВК.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*