На Луганщині під час боїв загинула 28-річна фельдшерка Марія Власюк. Фото

Біля селища Білогорівка в Луганській області загинула фельдшерка евакуаційного відділення медичної роти Марія Власюк. Дівчина померла під час бойових дій, рятуючи життя українських захисників.

Про це у п’ятницю, 27 травня, повідомило видання “Радіо Трек“. Медикиня перестала виходити на зв’язок із 24 травня, а сьогодні стало відомо про її загибель. Дівчині було лише 28 років.

Марія перестала виходити на зв'язок із 24 травня

Ще у квітні 2022 року президент України Володимир Зеленський нагородив Марію орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Марія Власюк
Марія Власюк загинула на Донбасі

Дівчина закінчила Рівненський базовий державний медичний коледж, працювала у міській лікарні Рівного рентген-лаборантом. 2015 року пішла на військову службу до 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, потім працювала там за контрактом.

Як пише видання, у жовтні 2018 року для Марії знайшлася вакансія медички на Донецький напрямок. Перша ротація на сході тривала впродовж семи місяців: Маріуполь, Бердянськ, Новоазовськ, Широкине.

Дівчина рятувала українських військових на фронті

У парі з водієм вони забирали поранених на передовій та швидко везли у госпіталь. Після закінчення ротації перейшла до іншої бригади батальйону.

2020 року знову повернулася на схід, де і зустріла повномасштабне російське вторгнення в Україну. У Луганській області Марія Власюк рятувала життя воїнів Збройних сил України.

Дівчина рятувала українських військових на фронті

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*