На саміті G7 світові лідери висміяли Путіна, нагадавши його фото на коні

Світові лідери висміяли президента РФ Володимира Путіна під час саміту G7. Зібравшись на обід, вони обмінялися жартами з приводу знаменитого фото кремлівського диктатора, де той сидить на коні з оголеним торсом.

Те, що Путіну та його оточенню здавалося втіленням “мужності” – у нормальних людей викликає лише сміх. Про те, як жартували лідери країн, що входять до G7, пишуть західні видання, зокрема The Guardian.

З посиланням на французьке агентство AFP, видання повідомляє, що світові лідери, зібравшись на обід, висміяли образ “крутого мачо”, в якому, як здається Путіну, він постав на фото з конем та оголеним торсом.

Путін в образі "мачо"

Глави найпотужніших держав світу жартома перемовлялися, чи слід їм роздягнутися до сорочок чи навіть більше.

“Піджаки одягнені? Піджаки зняті? Ми знімемо наші пальта?” — спитав Борис Джонсон, сідаючи за стіл у мальовничому баварському замку Ельмау, де канцлер Олаф Шольц приймав саміт семи могутніх демократій. Лідери – з Великобританії, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Сполучених Штатів, а також Європейського Союзу – обмірковували дилему”, – пише видання.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо запропонував “дочекатися” офіційного фото, перш ніж роздягатися, на що Джонсон парирував: “Ми повинні показати, що ми крутіші за Путіна”.

“Ми влаштуємо демонстрацію верхової їзди з оголеним торсом”, – сказав Трюдо, натякаючи на гучне фото Путіна.

“Верхова їзда – це найкраще”, – сказала президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн, явно не торкаючись проблеми з одягом.

У підсумку лідери G7 попозували для фотографій – не знімаючи піджаків.

Лідери G7 зрештою позували для фотографів, лишившись одягненими, після чого репортерів попросили залишити приміщення.

Чи тривали дебати про “моду” за зачиненими дверима – невідомо, іронізує The Guardian.

Як би там не було, за більш ніж 20 років свого правління Путін і його пропаганда згенерували безліч вкрай смішних спроб зобразити з диктатора, що старіє, “мачо”. Отже, за вечерею лідери G7 могли б спробувати “переплюнути” політ Путіна зі стерхами, а на сніданок залишити “пірнання за амфорою” у Чорному морі.

Путін "дістав із дна Чорного моря" амфору.
Путін літає із стерхами.

Крім того, спостережливі глядачі зробили з чергової “поробки” пропагандистів шокуючий висновок: виявляється, всі поранені з “другої армії світу” і всі медики госпіталю – зростом не вище 164 см. Жодної людини, вищої за самого Путіна, у кадрі немає. Втім, якщо подивитися офіційні фото та відео з диктатором, які оприлюднює Кремль, здається, що уся Росія населена вкрай невисокими людьми.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*