На Херсонщині окупанти влаштували розбірки між собою, а ЗСУ вдарили по їхніх позиціях

Окупанти на Херсонщині влаштовують розбірки, обстрілюючи позиції одне одного. Тим часом Збройні сили України завдали точкового удару по ворогові.

Так, за підтримки важкої техніки, авіації та артилерії українські захисники знешкодили два БТРи та частину позицій ворога на лінії фронту. Про це розповів депутат сільської ради Нововоронцовки Дмитро Бурлай.

Він наголосив, що є підтвердження знешкодження певної кількості піхоти окупантів.

Посилаючись на очевидців, Бурлай розповів, що вранці 24 травня росіяни обстріляли село Нововоскресенське касетними снарядами, а вже ввечері – протипіхотними фугасними мінами “Лепесток”.

“У село прилетіло приблизно до 1000 шт. (мін. – Ред.). Люди не знають, що робити, всі двори, вулиці в них, на свій ризик збирають їх, щоб прибрати з двору. Окупанти й самі не знають, що робити”, – повідомив депутат.

Крім того, за його словами, село Дудчани обстріляли з лівого берега – є руйнування будинків та нерозірвані снаряди.

Судячи з траєкторії снарядів, обстріл був з боку Лепетихи.

“Жителі самі не зрозуміли, з яких причин був такий обстріл. І такі повідомлення надходять від багатьох очевидців. Виходить, що деякі угруповання окупантів між собою здійснюють якісь розбірки”, – зазначив Бурлай.

Чиновник також розповів, що 25 травня ЗСУ завдали точкового удару по ворогу. За підтримки важкої техніки, авіації та артилерії вони знешкодили два російські БТРи та деякі позиції, у тому числі й бліндажі ворога по лінії фронту.

“Є підтвердження знешкодження певної кількості піхоти окупантів. Це були перші квіточки, які на собі відчули окупанти. Далі буде. Все буде Україна!” – заявив Бурлай.

Окупанти на Херсонщині влаштовують розбірки, обстрілюючи позиції одне одного

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*