На Херсонщині посилюється партизанський опір, Росії важко утримувати захоплений регіон – CNN

У Херсонській області посилюється партизанський опір. Російським окупантам надалі все складніше утримуватиме контроль над цим регіоном.

Про це свідчать, зокрема, три замахи на проросійських чиновників, які відбулися протягом двох останніх тижнів. Офіційні особи США вважають, що проблеми РФ на Херсонщині посилюватимуться, передає CNN.

Зазначається, що російських сил у Херсоні замало для того, щоб ефективно утримувати контроль над містом та іншими районами. Ситуація для окупантів погіршується ще й тому, що РФ довелося вивести частину з цього напряму на Донбас.

Водночас, захисники України продовжують проводити успішні контратаки під Херсоном, що дає можливість партизанам атакувати так званих представників російської влади.

“Цей регіон має вирішальне значення для утримання Росією українського узбережжя Чорного моря і контролює доступ до Кримського півострову. Незрозуміло, скільки російських військ перебуває в Херсоні чи поруч із ним, але для окупації вороже настроєного місцевого населення потрібно набагато більше солдатів, ніж для мирної окупації території”, – зазначається у повідомленні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*