Невзоров пояснив, чому вирішив прийняти громадянство України: Росія – убивця. Я стаю на бік жертви

Російський журналіст та телеведучий Олександр Невзоров підтвердив, що отримав громадянство України. Відомий своєю різкою критикою режиму президента Володимира Путіна, він пояснив своє рішення категоричною незгодою із божевіллям останніх чотирьох місяців.

Невзоров опублікував пост у своєму Telegram-каналі, де назвав війну злочином, Росію – убивцею, а Україну – жертвою. І наголосив: якби кожен із 140 мільйонів росіян спробував “затулити собою поставлену до стінки Україну, не було би Бучі та Маріуполя, сотень тисяч трупів і мільйонів смертей, в які ще обійдеться витівка збожеволілого диктатора”.

На думку російського журналіста, кожна людина сама робить свій вибір – допомагати злочинцю чи рятувати його жертву. Третього варіанта немає.

Невзоров та його дружина стали громадянами України.
“Стати поряд із тим, кого розстрілюють, не завжди комфортно. Ймовірно, простіше стати в ряд розстрільників. Я стаю на бік жертви”, – пояснив своє рішення публіцист.
Він також подякував “змученим, зневіреним, закривавленим людям України” за те, що дозволили йому зайняти серед них місце.

Коротко про знаменитість:

  • Олександр Невзоров – 63-річний радянський та російський журналіст, репортер, телеведучий, а також режисер, сценарист та продюсер документальних фільмів, публіцист.
  • 7 лютого 2012 року Невзорова було внесено до списку довірених осіб Володимира Путіна. 2018 року в інтерв’ю Юрію Дудю заявив, що підтримував Путіна на виборах на знак подяки за те, що той у 1990-х роках відмовив свого начальника, мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака, замовляти вбивство Невзорова.
  • З 2014 року став опозиціонером путінського режиму. Він назвав анексію Криму “мародерством” та засудив війну на Донбасі, підтримавши дії української армії.
  • З 24 лютого 2022 року журналіст публічно виступив проти повномасштабної війни в Україні та почав розповідати у соцмережах правду про дії російських окупантів.
  • 22 квітня цього року стало відомо, що мін’юст Росії вніс Невзорова до списку іноагентів, проти якого порушили кримінальну справу “за поширення фейків про дії російських військових”. У відповідь журналіст послав “у дупу” уряд Кремля і заявив, що РФ все одно програє війну.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*