Новий етап війни! Кінець близько – ЗСУ вдається немислиме: прямо з передової. Переможемо!

Математика й психологія війни постійно змінюються, тому наразі не можна говорити про конкретні дати завершення війни.

Про це для 24 каналу сказав радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.За його словами, перемовини з росією ніхто не розглядає.

“Дивіться, прийшло 12 HIMARS й почався інший етап війни. Взагалі інший. Він суттєво змінює моє бачення того, як розвиватиметься війна. І таких нюансів багато”, – зазначив Подоляк”.

Радник зазначив, що коли в України будуть системи протиракетної оборони, то побачимо геть іншу ситуацію. Кожен такий крок дає оновлення терміну війни.

“Нам треба йти до кінця, бо домовлятися не можна. Я розумію, що є певна втома, є бажання закінчити все сьогодні, але ми не можемо, бо треба виграти. Це надвелике емоційне навантаження на нашу країну. Ми довго говорили, що сильні й вистоїмо. Доводимо, що можемо бути великою в історичному сенсі нацією. Не просто самі про себе це говоритимемо, а про нас це говоритиме історія”, – сказав Подоляк.

Радник розповів, що наразі стоїть питання повернути всю територію України, але основні сили направлені на Херсон. Ключовим є постійне надходження зброї. Подоляк сказав, вже йде контрнаступ і деблокування.

Коли збільшуватиметься зброя, то звільнятимуть не один населений пункт, а одразу 10. Кількість вбитих росіян буде не 100 – 200, а тисяча людей. Ці речі характеризуватимуть процедуру звільнення України від окупанта. Але це йде, не зупиняється. Коли буде більше зброї, це виглядатиме ефектніше, щоб російська пропаганда показувала свої втрати, щоб і надалі деморалізувати. Вони мають бути в паніці,– сказав Под

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*