Ну що, вово, хотів повоювати з НАТО? На, тримай. В обидві руки – Гляньте, що зробили ЗСУ – Фото

А кучність вражає, правда? Ну що, Вово, мріяв повоювати з НАТО? Ну, ок. На, тримай. В обидві руки. Стародавнє радянське лайно мамонта з розльотом на пів кілометра проти новітніх систем із кучністю – ну скільки тут, кілька метрів.

Думав, що війни все ще, як пів століття тому, виграє купа заліза із тисяч штук? А їх виграють дрібні чипи в обмежених кількостях. Які всі твої гігантські запаси давнього заліза зводять нанівець просто 13 установками. 13!

Судячи з фотографій – ще кілька залпів, і Антонівському мосту кранти.

Залишається ще один міст у Новій Каховці. Думаю, з ним буде така сама історія. І тоді російське угруповання в Херсоні виявляється відрізаним від постачань.

Як вони вміють наводити понтонні переправи, ми бачили. А це навіть не Сіверський Донець. Це Дніпро. Нижній. У найвужчому місці – 317 метрів за картою.

І в цей момент херсонське угруповання автоматично перейменовується на сталінградське. Зі скиданням боєприпасів із літаків на парашутах.

Ну, чи не знаю там – човнами по два ящики снарядів перевозитимуть. У темряві. Уночі.

В української армії з’являються всі шанси взяти Херсон.

Слава ЗСУ!

Аркадій Бабченко

Фото: Babchenko/Telegram

BabchenkoА кучность поражает, правда? Ну, что, Вова, мечтал повоевать с НАТО? Ну, ок. На, держи. В обе руки. Древнее советское говно мамонта с разлетом в полкилометра, против новейших систем с кучностью – ну, сколько здесь, пара метров. Думал, что войны все еще, как полвека назад, выигрывает толпа железа в тыщи штук? А их выигрывают маленькие чипы в ограниченных количетсвах. Которые все твои гигантские запасы древнего железа сводят на нет просто тринадцатью установками. Тринадцатью!
Судя по фотографиям – еще несколько залпов, и Антоновскому мосту кранты.
Остается еще один мост в Новой Каховке. Думаю, с ним будет такая же история.
И тогда российская группировка в Херсоне оказывается отрезанной от поставок.
Как они умеют наводить понтонные переправы мы видели. А это даже не Северский Донец. Это Днепр. Нижний. В самом узком месте – 317 метров по карте.
И в этот момент Херсонская группировка автоматически переименовывается в Сталинградскую. Со сбрасыванием боеприпасов с самолетов на парашютах.
Ну или не знаю там – на лодках будут по два ящика снарядов перевозить. В темноте. Ночами.
У украинской армии появляются все шансы взять Херсон.
Слава ЗСУ!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*