Одещина повністю звільнена від окупантів, – Братчук

Збройні сили України повністю звільнили Одеську область від російських окупаційних військ. Зокрема, наші захисники зачистили від загарбників селище Біле Ізмаїльського району.

Це селище розташоване на острові Зміїний. Про це розповів речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

“Слава Україні! Це буде найкоротше відео за час широкомасштабного вторгнення. Вітаю Одеську область з повним визволенням від російських окупантів. Дай Бог так по всій країні. Слава ЗСУ! Слава Україні! Слава нації! Смерть ворогам”, – сказав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що в результаті успішно проведеного чергового етапу військової операції ЗСУ із завданням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний війська РФ протягом ночі спішно евакуювали залишки гарнізону двома швидкісними катерами.

У ролі відмовки вони розповіли про “жест доброї волі” та бажання зберегти життя особового складу, який потрапив під потужний вогонь українських захисників.

У Росії бурхливо відреагували на оголошений міністерством оборони РФ “жест доброї волі” щодо виведення військ з українського острова Зміїний. Формулювання окупантів висміяли та запідозрили обман.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*