Один танк ЗСУ дав бій колоні бронетехніки РФ: командир розкрив деталі легендарних кадрів із Чернігівщини. Відео

Один танк Збройних сил України під командуванням 21-річного лейтенанта Назара Вернигори на Чернігівщині дав бій цілій колоні російської бронетехніки. Український екіпаж був на межі знищення, однак зміг встояти.

Відео цього героїчного бою поширилося в мережі ще у березні, коли було звільнено селище Нова Басань. Тепер же журналісти «Радіо Свобода» розшукали тимчасового виконувача обов’язків командира другої танкової роти 10-го танкового батальону Вернигору. Він розповів, як єдиному екіпажу вдалося вистояти, та ще й знищити 3 БТРи РФ та підбити один ворожий танк, який врешті було взято як трофей (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).
«Ми зайшли, можна сказати, з флагу. (Російські військові. — Ред.) були просто приголомшені, вони не знали, що робити. Масово тікали, вистрибували з того штабу, покинули блокпост», – розповів лейтенант.

Вернигора наголосив, що російська армія не має жодної тактики, у них на меті єдине – вбивати, нищити і руйнувати, окупанти беруть лише кількістю. Зараз лейтенант разом зі своєю ротою нищить загарбників на Харківщині.

Нагадаємо: 1 квітня стало відомо, що село Нова Басань на Чернігівщині знову під контролем України. Втікаючи зі звільненого ЗСУ населеного пункту, окупанти покинули багато військової техніки й навіть трупи своїх убитих товаришів по службі. Три машини вояки РФ кинули відносно неушкодженими. Ще один бронетранспортер захисники України вщент знищили.

Як повідомляв OBOZREVATEL, відео героїчного бою українського танка, який дав бій цілій ворожій колоні та знищив кілька одиниць техніки російських окупантів, показав журналіст Юрій Бутусов. Він назвав дії українського екіпажу героїчними та блискучими з тактичного погляду.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*