Окупантам довелося відступити з Благодатного біля Херсона під тиском ЗСУ, – Арестович

Російські окупаційні війська під тиском Збройних сил України залишили село Благодатне Херсонської області. Але це не панічна втеча, а продумані маневри.

Про це в ефірі програми “Фейгин LIVE” повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович. На його думку, росіяни перекидають сили і засоби на більш загрозливий напрямок (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Російські війська під тиском ЗСУ залишили село Благодатне Херсонської області.
Російські війська під тиском ЗСУ залишили село Благодатне Херсонської області.
“Російські війська залишили Благодатне. Якщо уважно подивитись, то Благодатне – це дуже близько до Херсона. Але треба розуміти, що це не панічна втеча, а їхній маневр силами і засобами. Вони посилили правобережне угруповання Херсонського напрямку, перекинувши туди 3-4 БТГр, але їх не вистачило для того, щоб надійно тримати цей плацдарм, тому вони змушені маневрувати. Вони залишили Благодатне, як я розумію, тому, що за ним є укріпрайони, і кинули це угруповання на більш загрозливий напрямок, де ми на них добряче піднависли і вони змушені реагувати”, – сказав Арестович.
Село Благодатне Херсонської області
Він порівняв ситуацію на Херсонщині з ситуацією на Донбасі, з тою принциповою різницею, що тут ЗСУ тиснуть а росіяни змушені маневруючи ухилятися.
“Тут ситуація трохи зворотна: ми тиснемо на Херсонському напрямку, а вони перекидають резерви, щоб спробувати це зупинити. Тобто, війна – вона нерівномірна: хто більше сконцентрував сил і засобів на конкретному напрямку – той і починає перемагати. На Сєвєродонецькому, Ізюмському і Попаснянському напрямках нам поганенько, а тут – їм”, – пояснив Арестович.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що 6 червня, військовослужбовці Збройних сил України двічі вдарили з гелікоптерів по позиціям путінської армії у Херсонській області. Крім того, на Миколаївщині авіацією було знищено рашистські склади боєприпасів.

У підсумку на південному напрямку українські військовослужбовці ліквідували 26 окупантів та десять одиниць військової техніки “другої армії світу”.

З іншого боку російським окупантам вдалося накопичити сили і вони пішли в оперативно-тактичний наступ одразу на трьох ділянках фронту: у напрямку Святогірська, Слов’янська і Сєвєродонецька.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*