Окупанти бунтують через втрати, воювати відмовилося цілий мотострілецький підрозділ – Генштаб

Командування окупаційних військ намагається змусити особовий склад вступати у бій із Збройними силами України. Але незважаючи на примусові заходи, загарбники відмовляються від участі у бойових діях.

Більше того, воювати відмовилося цілий мотострілецький підрозділ армії РФ. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ на ранок 10 червня.

За інформацією Генштабу, серед підрозділів, укомплектованих примусово мобілізованим особовим складом із тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, і далі фіксуються відмови від участі у бойових діях.

Також російські окупанти бояться вступати у бій через величезні втрати російської армії. Так, після поразки у бою з українськими захисниками у Харківській області, мотострілецький підрозділ зі складу 1-го армійського корпусу у повному складі відмовився від участі у бойових діях.

Нагадаємо, мешканців так званої “ДНР” змушують після “мобілізації” підписувати контракти на службу в армії РФ. Тих, хто відмовляється це робити, відвозять у невідомому напрямку або розстрілюють.

Також у ОРДЛО “мобілізованих” намагаються змусити вирушати на фронт під загрозою в’язниці. На військовослужбовців, котрі відмовляються воювати з Україною, заводять кримінальні справи.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що російські окупанти на Луганщині збунтувалися, які відмовилися воювати повертають до РФ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*