Окупанти на Запоріжжі вигадали схему, як втекти додому: масово потрапляють до лікарень з дивним діагнозом

Російські солдати бояться загинути на війні проти України та все частіше намагаються знайти спосіб, як повернутися додому. Так, у Запорізькій області окупанти заради порятунку своїх життів навіть стали вигадувати, що у них виникли проблеми зі здоров’ям.

Як повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація в Telegram, у лікарні Мелітополя зараз перебувають окупанти з діагнозом “затискання хребта”. Росіяни стверджують, що така проблема у них виникла через важкі бронежилети. І тепер вони просять, щоб їх звільнили від участі у бойових діях.

Прес-служба Запорізької ОВА відзначає – така поведінка окупантів свідчить про те, що вони не хочуть воювати. А отже, у моральному протистоянні ЗСУ вже перемогли.

“Нам залишилося виграти фізичну війну і відсунути російських військових за кордон України. Ми обов’язково дійдемо до цієї мети – як би складно і важко нам не було”, – сказано в повідомленні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ЗСУ з 24 лютого ліквідували вже понад 27 тисяч російських окупантів. Лише минулої доби було знищено ще близько 300 військовослужбовців ворожої армії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*