Окупанти потрапили під вогонь німецьких Панцерфаустів: українські захисники знищили три новітні російські Т-72Б3М. Відео

12 травня українська піхота 93-ї механізованої бригади відбила російську танкову атаку німецькими гранатометами “Панцерфауст” просто під Харковом. Сила удару була настільки велика, що від усього екіпажу окупанта залишилися лише два командири, що сиділи під вежами бойових машин Т-72Б3М, що відлетіли, зразка 2016 року.

Про це повідомив відомий журналіст Юрій Бутусов на своєму YouTube-каналі. Він з іронією привітав обгорілих загарбників з Днем перемоги і повідомив, що війна для них закінчилася (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Бутусов зазначив, що зняті ним кадри стали чудовою рекламою німецького озброєння. А українські захисники й надалі продовжуватимуть знищувати ворожі війська, що ступили на суверенну землю.

Зруйнований танк російських окупантів.

“Блискучий успіх піхотинців 93-ї бригади, здобутий у дуже складних умовах, шляхом сміливих та нестандартних дій, гідних найвищих нагород України”, – підкреслив військовий аналітик та журналіст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*