Олена Зеленська розповіла про характер чоловіка: він завжди доводив справу до кінця і міг надихати інших

Дружина президента України Володимира Зеленського Олена розповіла про характер українського гаранта. Вона зізналася, що її абсолютно не здивувала смілива позиція чоловіка під час війни, якою захопився весь світ. За словами першої леді, її чоловік і у мирний час проявляв твердість характеру, доводив справи до кінця та надихав цим інших.

Про це Зеленська розповіла в інтерв’ю британському виданню The Guardian. Вона згадала інцидент, який стався багато років тому, коли Володимир Олександрович ще займався комедією. Цей випадок, на думку першої леді, чітко демонструє рівень відповідальності її чоловіка.

“Він один з небагатьох, кого я знаю, хто в ситуації, коли всі говорили, що це неможливо – він завжди робив це і доводив справу до кінця, а також міг надихати інших… Одного разу команда сценаристів повинна була написати пісню для нього, щоб він заспівав у рамках скетчу. Зйомки були наступного дня, і у них нічого не було готово. О 22:00 я підійшла до нього і сказала, що, напевно, від ідеї з піснею доведеться відмовитися. Він сказав: “Добре, йди додому”. І сів писати сам, і через дві години справа була зроблена. Він просто ніколи не здається, навіть коли це роблять всі навколо нього”, – поділилася Зеленська.

Олена Зеленська розповіла про характер чоловіка: він завжди доводив справу до кінця і міг надихати інших

Також перша леді відзначає дисциплінованість свого чоловіка. Багато хто міг думати, що людина, яка в минулому займалася гумором, ставиться до життя з легкістю та певною невимушеністю. Зеленська заперечує це. Президент звик виконувати всі завдання у строки й за правилами та вимагає того ж від своєї команди.

“Насправді дисципліна – його друге ім’я. Дзвонить будильник, і він встає, чистить зуби, одягається і йде, і це займає у нього п’ять хвилин, а я півгодини ще катаюся. У нього є ці психологічні якості, щоб протистояти стресу та зберігати дисципліну”, – поділилася Олена Володимирівна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*