Оленівка – українська Катинь: Резніков заявив, що терористичну Росію потрібно перемогти на полі бою

Обстріл Росією колонії з військовополоненими в Оленівці на Донеччині – це українська Катинь. Державу-терориста РФ необхідно перемогти на полі бою.

Про це у своєму Twitter написав міністр оборони України Олексій Резніков. Він наголосив, що тортури та вбивства українських військовополонених, яким вдалися російські терористи, є порушенням Женевських конвенцій.

“Росія – непримиренна терористична держава, яку має бути переможено на полі бою”, – наголосив чиновник.

Резніков заявив, що Росія має зазнати поразки на полі бою
Зазначимо, Катинський розстріл – це воєнний злочин, масові вбивства польських громадян, переважно полонених офіцерів польської армії, здійснені навесні 1940 року. Розстріли проводилися за рішенням спеціальної “трійки” НКВС СРСР, відповідно до постанови Політбюро ЦК ВКП(б). Згідно з оприлюдненими архівними документами, всього було розстріляно 21 857 осіб.
Нагадаємо: президент України Володимир Зеленський після удару РФ по колонії в Оленівці закликав США визнати її державою-терористом. Він нагадав, що внаслідок російського теракту загинуло понад 50 українських військових.

“Росія довела численними терактами, що є найбільшим джерелом тероризму у світі сьогодні. Це – факт”, – наголосив український лідер.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*