Опухша і з обручкою: запроданка Лорак після довгого мовчання з’явилася в росії і вразила виглядом

Опухша і з обручкою: запроданка Лорак після довгого мовчання з’явилася в росії і вразила виглядом

Відома співачка-зрадниця з’явилася в росії, мабуть записувала інтерв’ю у російської блогерки.

Співачка-запроданка Ані Лорак, яку буквально зненавиділи в Україні, засвітилася в росії після провального туру Європою. Як відомо, артистка з початку війни закрила свій аккаунт в Instagram і ніяк не висловила своєї позиції, незважаючи на те, що вона народилася і розпочинала свою кар’єру саме в Україні.politeka.net

Популярне зараз:
Львiв. Їду зpaнку в 32 мapшpутцi. У жiнки пopуч дзвoнить тeлeфoн. – Дa, xopoшo, кoнeчнo, c удoвoльcтвиeм пpиeдeм. Цe її poзмoвa, дo тoгo ж вeльми гoлocнo.
А нещодавно Лорак збиралася у концертний тур Європою, вказавши в афішах, що вона українська артистка з титулами. У відповідь на це запроданку жорстко розкритикували і концерти почали скасовувати. Схоже, саме тому зірка-зрадниця знову повернулася до росії та з’явилася в інформаційному полі.
Ані лорак
Так, Лорак потрапила до Instagram російської блогерки Альони Жигалової. Очевидно, незабаром вийде нове інтерв’ю Ані Лорак. На відео журналістка називала її дівою, а та усміхалася і кивала головою. Також на пальці у виконавиці можна помітити обручку.

Варто зазначити, що Ані Лорак не зовсім свіжо виглядає, а її обличчя трохи опухле, увагу на що звернули користувачі мережі.
Ані Лорак
“З уколами краси не варто переборщувати, скоро зовсім не впізнаємо”, “З обручкою!”, “Її взагалі не впізнати. Довго намагалася зрозуміти, хто це”, “Скрізь уже ізгой!”, “Гроші закінчилися?”, “Для туру в Європі назвала себе українською народною. Навіщо нам такі?”, “Джокер”, “Поправилася чи що”, “Нам таких дів не треба”, – пишуть користувачі в коментарях.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*