Останні потуги Кремля! 15 тисяч солдат – новий наступ: назвали місто. Україна переможе!

До Херсону вище російське військове курівництво перекидає російських десантників перед контрнаступом ЗСУ. Там стало значно менше мобілізованих з Донецька, яких до того було досить багато в місті.

Про це розповів місцевий активіст Володимир Молчанов 24 каналу.

Зараз в Херсон нагнали окупантів в хорошій фізичній формі з росії. Судячи з усього, це десантники. Молчанов вважає, що окупанти перекидають сюди більш елітні підрозділи, якщо не для наступу, то принаймні для його демонстрації та посилення оборони.

Останні дні ЗСУ перестали бомбардувати мости в Херсонській області. Окупанти змогли провести аварійний ремонт на мостах поблизу Каховської ГЕС та Дар’ївки і тепер потроху звозять резерви. Антонівський автомобільний міст зараз серйозно пошкоджений – по ньому не їздять.

Це дещо розслабило окупантів та колаборантів, які навіть здогадалися провести так званий “форум” “с россией навсегда”. Там засвітилося близько 200 різних російських військових. Там вони точно наговорили та насиділися там на тюремний термін після перемоги України.

Молчанов наголошує, що зараз херсонці чекають на нові удари від ЗСУ. Усі дуже сподіваються на наступні “бавовни”.

Тим часом, у Кремлі навіть не намагаються вгамовувати свої божевільні плани і можуть спробувати захопити Запоріжжя чи Кривий Ріг.

Проте завдяки зусиллям ЗСУ, а також органів місцевого самоврядування всі підступи до Криворізького району надійно захищені. Збудовано опорні пункти, фортифікаційні споруди, вирито десятки кілометрів окопів. Так само, як і на всіх інших напрямках.

За словами голови облради, наразі область надійно укріплена, а органи місцевого самоврядування допомагають військовослужбовцям.

Для обороноздатності Дніпропетровщини зроблено все можливе. Херсонський, Харківський, Донецький, Запорізький напрямки – під контролем Збройних сил.

Ключовим інтересом Росії є створення сухопутного коридору до окупованого Придністров’я. Ймовірно, загарбники спробують здійснити прорив на Вознесенськ Миколаївської області, щоб реалізувати своє завдання. Однак з угрупуванням в 15 тисяч військових реальність такої мети під питанням.

Зокрема, військовий експерт Олег Жданов розповів про те, що в бік Запоріжжя окупанти просунутися не зможуть. Вони вже забирають звідти свої сили і відійшли з Пологів та Токмака.

“У бік Запоріжжя російська армія не зможе висунутися. Тому що з цього напрямку окупанти забирають свої війська. Враховуючи те, що сталося за останню добу, а це після нашого удару в районі міст Пологи та Токмак, противник відійшов з двох населених пунктів. У них там було більше 40 поранених, там залишилися тільки блокпости і десь 100 окупантів. РФ, ймовірно, більше цікавить узбережжя”, – зазначив Жданов.

Втім вони зацікавлені в тому, щоб перейти Південний Буг, продовжити свою атаку, закрити для України Чорне море і вийти до Придністров’я.

“Більше схоже, що вони можуть спробувати прорватися на Вознесенськ. Тому що їм потрібно перейти Південний Буг, щоб продовжити наступ і забрати в України Чорне море та вийти до Придністров’я. Це – їх стратегічне завдання. Але з угрупованням 15 тисяч йти на Вознесенськ — це нереально. Наразі не лютий і урочистого маршу вже не вийде. Там наші війська досить сильні”, – підкреслив Олег Жданов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*