Пентагон закупить зенітні ракети Stinger для України на $624 млн – CNN

Міністерство оборони США уклало контракт на суму 624 мільйони доларів з провідним оборонним підрядником на поповнення запасів зенітних ракет Stinger. Це одна з ключових систем, які США надали Україні в умовах війни з Росією, що триває.

Як повідомляє CNN, договір укладено на закупівлю ракет Stinger та супутнього обладнання. Терміни завершення робіт не вказано.

Зазначається, що США вже направили понад 1400 таких систем до України, щоб допомогти їй протистояти спробам Росії контролювати небо. Stinger – це зенітні ракети малої дальності з радіусом дії близько 3 миль (майже 5 кілометрів).

Хоча їх дальність занадто мала для враження літаків, що високо літають, вони можуть ефективно збивати безпілотники і низьколітаючі літаки і вертольоти. Самі США мало використовують “Стінгери”, але в Україні вони мають великий попит від самого початку повномасштабної війни.

Нагадаємо: 26 травня ЗСУ збили ворожий гелікоптер Ка-52 за допомогою переносного зенітно-ракетного комплексу Stinger. Також захисники українського неба збили дві ракети.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*