Передані ЗСУ польські танки вже в Україні: з’явилося відео

Збройні сили України продовжують отримувати від міжнародних партнерів важке озброєння для боротьби із російськими окупантами. Захисники вже використовують танки від Польщі.

Йдеться про модернізовані Т-72М1 та Т-72М1R. Про це повідомляє Telegram-канал Azerbaijani armed forces 24/7 (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Передані ЗСУ польські танки вже перебувають у Харківській області. Вони обладнані елементами динамічного захисту 4С20 комплексу “Контакт-1”.

“Польські танки передані ЗСУ виглядають дуже пристойно в плані стану. Т-72М1 та Т-72М1R з уже встановленими елементами динамічного захисту 4С20 комплексу “Контакт-1″, які були передані чеською компанією STV Group. Відео знято в Харківській області вчора”, – йдеться у повідомленні.

Польща передала ЗСУ танки

Нагадаємо, 74 з 90 гаубичних артилерійських систем, переданих Пентагоном США в Україну, вже доставлені у розпорядження українських бійців і успішно застосовуються у боях проти окупантів. Американська зброя виявила себе як вкрай ефективна.

Раніше повідомлялося, що Японія надасть Україні кредит у розмірі $100 млн на пільгових умовах. 16 травня міністр фінансів нашої країни Сергій Марченко та президент Японського агентства міжнародного співробітництва JICA Акіхіко Танака підписали угоду.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*