Перед самим Днем Незалежності Кремль сказав своє остаточне слово: Прямих переговорів між Путіним і Зеленським не буде, в Росії виключили мирну угоду з Україною

Напередодні Дня Незалежнсоті України в мережі зявилася інформація про наміри Пуітна.

Схоже на те, що глава кремля готується до виснажливої і затяжної війни і ні про жоден мир і мирні умови не може бутий мови, а все що нібито старається затягнути в переговорний процес це ніщо інше як звичайне затягування часу.

Москва не бачить можливості дипломатичного рішення для припинення своєї війни в Україні та очікує тривалого конфлікту. Про це заявив постійний представник Росії при ООН у Женеві Геннадій Гатілов.

За його словами, прямих переговорів між Путіним і Володимиром Зеленським не буде. Водночас Гатілов заявив, що США та інші країни НАТО нібито тиснуть на Україну, щоб вона вийшла з переговорів.

“Зараз я не бачу можливості для дипломатичних контактів. І чим більше триватиме конфлікт, тим складніше буде знайти дипломатичне вирішення”, – сказав дипломат.

Він також додав, що ООН не зможе бути посередником між Москвою та Києвом, бо, мовляв, організація втратила свій авторитет.

“Світ змінився, і ООН ніколи не буде такою, якою була раніше… Я думаю, що [угода про зерно] є єдиним прикладом того, що вони зіграли практичну роль у спробі стати посередником”, – вважає Гатілов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*