Перелом у війні! Зламати плани Кремля – генерал шокував: відверте зізнання. Україна переможе!

Генерал ЗСУ Сергій Кривонос вважає, що “зламу хребта армії РФ” поки немає, і треба готуватися до затяжної війни. Тож таким чином він погодився зі словами очільника військової розвідки Великої Британії генерала Джима Гокенгалла щодо затяжної війни.

Генерал ЗСУ також наголосив, що британські військові – це професійні стратеги, тому їм варто вірити.

“Британці як військові стратеги мають чудовий досвід і вони завжди кажуть правду, а не намагаються комусь сподобатися”, – зауважив Кривонос.

Генерал ЗСУ попередив про “важкі бої та втрати” і додав, що про жоден “злам хребта російської армії” поки не йдеться.

Попереду ще багато безсонних ночей, багато боїв, багато втрат, але якщо все правильно підготуватися, реалізувати все і об’єднатися, а також не брехати власному народу, як роблять це деякі керівники ОП, тоді в нас величезний шанс перемогти в цій війні, – заявив Кривонос.

Він закликав готуватися до затяжної війни всій державі. Оскільки, за його словами, росіяни мають більший запас стратегічний, що стосується і нафти, і пального, і техніки, і оборонні підприємства, які цілодобово випускають продукцію,на відміну від України.

“В першу чергу, це підготовка державної економіки до цієї війни, підготовка інфраструктури та підготовка навчених людських ресурсів для поповнення втрат на фронті. Без цього неможливе продовження війни”, – пояснив Кривонос.

Водночас на його думку, не треба затягнути цю війну в нікуди і залишити на рівні перемовин, як “заморожений конфлікт”, адже в нас ще є великий шанс на цю перемогу. Але для цього треба зробити вищеперераховані речі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*