Перетворили на багаття: внаслідок удару по буксиру “Василь Бех” ліквідовано 70% екіпажу

У п’ятницю, 17 червня, Військово-морські сили України в акваторії Чорного моря перетворили на плавуче вогнище буксир чорноморського флоту Росії “Васілій Бех”. Внаслідок удару уражено, попередньо, 70% екіпажу, доля решти – невідома.

Про це повідомило оперативне командування “Південь”, йдеться в Telegram “Одеса. Офіційно”. Зазначається, що ворожі кораблі намагаються провести пошуково-рятувальну операцію.

Буксир “Васілій Бех” транспортував на острів Зміїний боєприпаси, озброєння та особовий склад ЧФ РФ, коли опинився під ударом українських ракет. Від “демілітаризації” судно не врятував навіть зенітно-ракетний комплекс “ТОР”, що перебував на борту.

Для удару по ворожому буксиру Військово-морські сили ЗС України використали ракети Harpoon. Черговий “аналогов нет” буксир “Васілій Бех” водотоннажністю 1605 тонн був побудований на астраханському судноремонтному та прийнятий до складу Чорноморського флоту РФ у 2017 році.

Нагадаємо: окупанти у Чорному морі зібрали чотири кораблі та підводні човни з крилатими ракетами. Це угруповання, як і раніше, становить загрозу для українців і має ті самі завдання.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*