Перші роковини весілля планували зустрічати утрьох: вдoвa загuблoго Героя України розповіла сумну історію. Фото

Інтернет видання uazsu.fun з посиланням на obozrevatel, повідомляє.

Молода вдова Катерина розповіла про нездійснені мрії, які вони з чоловіком Владиславом Українцем, командиром другого взводу механізованої частини ЗСУ, плекали за місяць до повномасштабного вторгнення. У серпні 2022 року вони збиралися відзначити перші роковини весілля разом, але військовий загинув у день вторгнення російських окупантів – 24 лютого.

Герой України віддав життя, прикриваючи відхід своїх під час наступу ворога Антонівським мостом на Херсонщині. Катерина розповіла про це в інтерв’ю виданню “Суспільне”, поділившись і спогадами про знайомство з Владом.

“Так розпорядилася доля. Це було дуже романтично. Влад служив разом з моїм батьком. Одного разу, коли я дзвонила татові з відеозв’язку, він мене раптово побачив. Потім знайшов мене в соцмережах і написав. Він розповідав, що закохався “з першого погляду”, але кілька тижнів не міг наважитися написати: так ми й познайомилися, далі почали телефонувати, спілкувалися дуже багато, коли у нього була можливість, розмовляли годинами, непомітно могли всю ніч проговорити, коли вперше побачилися, Влад без вагань сказав мені. року ми одружилися офіційно”, – сказала дівчина.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*