Подоляк лютує! Не витримав – розніс РФ: відповідатимуть за все! Слів не підбирав, такого ви ще не чули!

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк вважає, що терміни закінчення війни, як і майбутній обсяг виплат РФ репарацій, визначатиме тільки Україна, звільняючи свої території.

Про це він написав у своєму Twitter.

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк вважає, що терміни закінчення війни, як і майбутній обсяг виплат РФ репарацій, визначатиме тільки Україна, звільняючи свої території.

Про це він написав у своєму Twitter.

«Російські чиновники постійно повторюють дивну мантру: „СВО буде завершена в терміни“, „Захід віддаляє завершення СВО“. Здається, вони так нічого й не зрозуміли. Терміни закінчення війни визначатиме тільки Україна, звільняючи свої території. Як і майбутній обсяг виплат рф репарацій», — заявив Подоляк.

Зазначимо, що на сьогодні важко прогнозувати, якою буде ситуація на фронті в Україні взимку. Проте спостерігаючи теперішню динаміку, бойові дії нагадуватимуть ситуацію на фронті 2016-17 років – коли була така собі тактична штовханина. Наразі незрозуміло, де війська зустрічатимуть Новий рік, проте війна не зупиниться і ніхто стріляти не припинить. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Сергій Грабський. Теперішні події на фронті він охарактеризував так, що російські війська вже не можуть здійснювати широкомасштабні наступальні дії, а українські – ще не можуть.

“На сьогодні утворився таки собі паритет – тобто, коли російські окупаційні війська вже не можуть проводити широкомасштабні бойові дії, вони зосереджуються на дуже таких селективних напрямках (Донбаський, Харківський, частково Херсонський), але говорити про те, що вони можуть здійснити якісь широкомасштабні наступальні дії – ні. І ми в тому числі, досягнувши певної кількості і якості Збройних сил, маємо можливість стримувати ворога, не допускаючи його серйозних проривів, порушуючи його і системи управління, і комунікацій, і забезпечення. Але ми не маємо достатньо сили і переваги в силі для того, щоб здійснювати якісь наступальні дії загалом”, – пояснив військовий експерт.

“Тому сказати, як будуть розвиватися події взимку, дуже складно. Хоча, спостерігаючи ту динаміку, яка зараз є, то скоріш за все, ми побачимо щось подібне до нашої зими 2016-17 років – коли була така собі тактична штовханина, намагання витіснити противника з певних позицій, удосконалити свій передній край, створити передумови до наступу і тому подібне. Укріплюватися позиції будуть і так далі”, – прогнозує Грабський.

Він зауважив, що це залежить від багатьох факторів: які завдання будуть ставитися російським військам, наскільки вони будуть змушені продовжувати активну роботу, а також фактори військової доцільності.

“Наприклад, для нас зараз критично важливо відтіснити противника від Харкова. Тому що наближення противника до Харкова означає посилення інтенсивності обстрілів у місті. Противник не дається, тому що для нього Харківський напрямок залишається важливим. Така подібна ситуація на півдні. Ми не знаємо, як будуть далі розвиватися події. Де будуть війська, наприклад, зустрічати Новий рік – це незрозуміло. Але говорити про те, що все стане, все замерзне і перестануть стріляти – ні. Це не та війна, яку ми звикли бачити з 14 по 21 рік”, – запевнив експерт.

Нагадаємо, що раніше генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун розповів в ефірі “FreeДом”, що осінь-зима стануть вирішальними на фронті в Україні. Саме цей період покаже підготовку війська до звільнення тимчасово окупованих територій від армії РФ.

“У нас це літо було для того, щоб оцінити ситуацію на фронті, оцінити ті резерви, які має противник, накопичити свої резерви. У нас іде інтенсивне навчання наших бійців. Ми також підтягуємо деякі речі до фронту, тому є надія, що все таки саме осінь покаже, як ми готувалися, яке у нас бажання, а воно у нас дуже велике – звільнити свою територію. Тому будемо бачити, що відбудеться восени-взимку”, – сказав він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*