“Подяка безмежна!” Зеленський звернувся до воїнів, що відтіснили ворога на Харківщині

Президент України Володимир Зеленський звернувся до захисників України зі 127 бригади Тероборони, які вибили російських окупантів з Харківської області. Він подякував воїнам і від себе, і від кожного українця.

Глава держави зазначив, до Україна пишається своїми захисниками і запевнив, що перемога неодмінно буде за нами. Про це Зеленський сказав у короткому відеозверненні.

“Харків, хлопці! 227 батальйон, 127 бригада Територіальної оборони. Дуже вам вдячний – від усіх українців, від кожного, від себе, від моєї сім’ї! Вдячність моя – без кордонів. Бажаю вам усім здоров’я. Бережіть себе. Дякую вам, вашим батькам. Ви – молодці. Усім таким як ви, воїнам – дуже-дуже дякуємо. Все буде Україна!” – ледве стримуючи емоції, сказав президент.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що українські військові вибили ворога та вийшли на державний кордон України та РФ біля Харкова. Звідти незламні воїни, які кілька тижнів вели запеклі бої, аби витиснути рашистів на російську територію, записали звернення до президента біля прикордонного стовпа. “Ми дійшли, пане президенте! Ми тут!” – сказали воїни у своєму переможному відео.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*