Пожежа не вщухає досі: стало відомо, що вдалося знищити ЗСУ на аеродромі у Мелітополі

У тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі не вщухає пожежа на аеродромі, який російські окупанти використовували для обстрілів підконтрольних Україні територій. Там було ліквідовано близько 150 солдатів ворожої армії та знищено низку техніки.

Про це повідомили у Telegram СтратКом ЗСУ. Зазначається, що попередній підрахунок втрат окупантів на цьому аеродромі має такий вигляд:

– щонайменше чотири будівлі з російськими підрозділами та розгорнутими біля них позиціями окупантів: казарми, пункти управління, бойові розрахунки з відповідною технікою;

– електронне обладнання систем ППО та РЕБ;

– резервуари зберігання ПММ ворога, які дуже довго горіли після влучань;

– ліквідовано близько 150 окупантів, ще понад 300 дістали поранення різного ступеню тяжкості;

– знищено або виведено з ладу майже всю авіаційну техніку окупантів, переважна більшість з якої вже ніколи не стане в стрій.

Автори каналу зазначили, що цілий день усе це разом із технікою, що згоріла, орки вивозили з майданчика аеродрому. Наразі дані ще доуточнюються, але можна стверджувати, що цифри втрат як у живій силі, так і в техніці тільки зростуть.

Нагадаємо: 3 липня законний мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що військової бази російських військ на аеродромі в тимчасово окупованому місті більше немає після ударів ЗСУ, яких вони завдали окупантам зранку того самого дня. Базу росіян було знищено, а рештки техніки та особового складу ворог вивів.

Федоров наголосив, що від точних ударів ЗСУ не постраждав жоден цивільний мешканець, а росіян постраждало кілька десятків.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*