Поки ми спали! Лукашенко здався – диктатор все: всі в шоці! Кінець терору з Білорусі? Деталі!

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Росії, що ще більше знижує ймовірність наступу з Білорусі.

Про це в телеефірі заявив військовий експерт Олег Жданов.

“Що стосується білоруської армії, то загроза лишилася на тому ж рівні. Навіть можна сказати трохи знизилася. Чому? Бо Лукашенко дуже активно віддає боєприпаси. Ешелон за ешелоном йдуть. Він віддає боєприпаси РФ, знімає зі зберігання техніку і віддає РФ, а перед початком війни ніхто патрони не роздає. Навпаки патрони збирає, щоб акумулювати і використати їх у бойових діях. А навчання продовжуються кожного тижня”, – заявив експерт.

Жданов додав, що Лукашенко, роздаючи боєприпаси, знижує загрозу втручання білоруської армії у війну проти України на боці Росії.

Росіян почали поступово готувати до поразки в Україні та повернення окупованого Криму.

Зокрема, Жданов зазначив, що Росії більше нема чим лякати Україну та світ, тому залишається лише готувати свої суспільство до поразки.

“Росія вже використала все козирі. Навіть ядерний шантаж не лише нас, а й світової спільноти, все одно, він не діє. Нема того результату, який очікувала Росія. Ну чим вони ще нас можуть налякати? Ракетним ударом – ні, ми не боїмося, ми знаємо, що це і знаємо, як з ним боротися. Електростанція (ред. – ЗАЕС) – вони отримали абсолютно зворотну реакцію – понад 40 країн, плюс країни ЄС поклали усю відповідальність на Росію. Тобто усі розуміють, хто це робить і для чого. А по-друге, ніхто не злякався – усі вимагають демілітаризації території станції. А коли ціль не досягнута, Росія може максимум ще тиждень полякає, а далі це зійде нанівець, оскільки немає ефекту та реакції у відповідь”, – пояснює Жданов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*