Прекрасне закінчення святкового дня: Запорізькі пaртизaни закидали грaнaтaми кoртeж глави Північної Осетії, він oтримaв кoнтyзію – ЗМІ

Глава Північної Осетії (суб’єкт РФ) Сергій Меняйло потрапив у засідку на окупованих територіях Запорізької області. Кортеж російського політика закидали гранатами, він отримав легку контузію та був госпіталізований.

Про це повідомив Telegram-канал Baza, невдовзі ця інформація почала з’являтися і на інших джерелах. Міняйло у складі батальйону “Аланія” їхав у район міста Гуляйполе, але так і не дістався місця призначення. Крім нього, поранення отримали ще кілька окупантів.

Однак невдовзі Telegram-канал “Основа” опублікував коментар прессекретаря голови Північної Осетії Ольги Дзагоєвої, яка заявила, що говорила зі своїм начальником по телефону і він нібито не підтвердив інформацію про контузію.

У коментарі Baza сам Меняйло нібито також пізніше повідомив, що “жодної диверсійної групи ніхто не бачив”. “Те, що там прилітає – це щодня, обстріли бувають. Там прилітає скрізь на передовій. Але зі мною все нормально, все добре”, – стверджує політик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*