Прямо зараз! Термінова новина з Пентагону – вжарили окупантів: “величезна кількість”. Переможемо!

Заступник міністра оборони США Колін Каль розповів про постачання Україні ракет для РСЗВ HIMARS.

Під час брифінгу Каль зазначив, що ракети GMLRS для цих систем із дальністю близько 70 км по суті є аналогом високоточних авіаударів і мають значний ефект, а за їх допомогою українські військові тепер можуть ефективно знищувати російські логістичні вузли, важливі системи радіолокації та інші цілі. Через це російським окупантам стало важче переміщати сили полем бою, високоточні удари сповільнили їх і ускладнили постачання військ.

За словами представника Пентагону, в останньому пакеті військової допомоги США надали Україні «величезну кількість» GMLRS і зараз виходять на стабільне та регулярне постачання цих боєприпасів. Він додав, що у наступному пакеті слід очікувати збільшення GMLRS.

Каль також нагадав, що США передали Україні 16 HIMARS, Великобританія три системи M777, а Німеччина пообіцяла поставити ще три.

Ми вважаємо, що справи в українців зараз цілком добре в плані кількості систем, і нині пріоритет — забезпечити постійний потік снарядів GMLRS. Те саме стосується гаубиць М777. Ми з партнерами поставили дуже велику кількість систем, і зараз пріоритет — подбати про те, щоб українці мали боєприпаси, — сказав він.

Заступник міністра оборони також повідомив, що системи NASAMS приїдуть до України за кілька місяців. США повинні переконатися, що всі ракети для них, які входять до нового пакета допомоги, у хорошому стані, щоб ті прибули вчасно до передачі NASAMS.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*