Путін: теракту у Кременчуці не було, армія РФ не б’є по цивільних об’єктах

Російський диктатор Володимир Путін спробував виправдати воєнний злочин військ РФ, які вбили понад 20 мирних українців під час ракетної атаки на ТЦ у Кременчуці. Президент РФ видав, що жодного теракту не було.

Цинічні заяви Путіна пролунали після Каспійського саміту в середу, 29 червня. Їх розповсюдили російські пропагандистські видання.

“Немає там ніякого теракту, ні по яких цивільних об’єктах російська армія ударів не завдає”, – набрехав президент РФ.

Окрім того, диктатор заявив, що цілі “спецоперації” нібито у Кремлі не змінювали. “Нічого не змінилося, тактика може бути різною”, – сказав Путін.

Він також вибухнув заявами про те, що кінцевими цілями війни є “звільнення Донбасу” та “гарантії безпеки Росії”, а Захід нібито зробив із України “плацдарм, щоб розгойдати Росію”.

Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський заявив, що російське керівництво свідомо наказало завдати ракетного удару по торговому центру “Амстор” у Кременчуці. Президент України показав відео з моменту удару по об’єкту, де було близько тисячі мирних жителів.

Він наголосив, що правоохоронці мають усі докази воєнних злочинів окупантів проти українського народу.

– 27 червня окупаційні війська РФ завдали удару по ТЦ у Кременчуці. Дві ворожі ракети влучили в торговий центр “Амстор”, де було багато мирних жителів. Відомо, що загинуло 25 людей, 59 постраждали, понад 20 людей вважаються зниклими безвісти.

– Володимир Зеленський назвав ракетний удар окупантів по ТЦ у Кременчуці одним із найзухваліших терористичних актів в історії Європи. Він підкреслив, що Росію необхідно визнати державою-спонсором тероризму.

– Удар по ТЦ засудили багато світових лідерів. Це посол США в Україні Бріджит Брінк, державний секретар США Ентоні Блінкен, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, голова Європейської ради Шарль Мішель, голова МЗС Британії Ліз Трасс та інші.

– Лідери країн G7 оприлюднили спільну заяву з приводу ракетного удару росіян по торговому центру в Кременчуці. Вони наголосили: російський диктатор Володимир Путін і всі винні понесуть за це відповідальність.

– Російські пропагандисти продовжують брехати про ракетний удар по ТЦ. Відеодокази теракту для них – “фейки”, десятки трупів і поранених – “інсценування”, а палаючий “Амстор” – “склад військової техніки із Заходу”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*