Підняли прапор на Зміїному, піднімемо й у Криму: захисники пообіцяли звільнити всю Україну. Відео

Українські військовослужбовці підняли прапор України на нещодавно звільненому від російських окупантів острові Зміїний у Чорному морі. Це ж вони пообіцяли зробити й у тимчасово окупованому РФ Криму.

Також воїни наголосили, що звільнять від російських загарбників усю країну. Відповідне відеозвернення захисників потрапило у мережу (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

“На острові Зміїний знову піднято прапор України. Такий же буде піднято й на півострові”, – заявив один із бійців на тлі зруйнованих військовими РФ будівель на острові.

Захисники України записали відеозвернення із острова Зміїний
Воїн підкреслив, що Кримський півострів був українським і завжди таким буде.
Зі свого боку його побратим додав, що захисники України повернуть не тільки Крим, а й Донбас і загалом всі території країни, які нині перебувають під тимчасовою окупацією військ РФ.
Захисники пообіцяли повісити в Криму український прапор, як і на Зміїному

“Слава Україні! Слава захисникам “Азовсталі!” – сказав він, нагадавши українцям також подвиг воїнів, які захищали Маріуполь.

Зауважимо: Білий дім США випустив сувенірну монету “Острів Зміїний”. Вона присвячена боротьбі українського народу проти Росії. На монеті номіналом $100 зображено затоплений російський флагман “Москва” та острів Зміїний.

Підтверджено, що під час “зачистки” Зміїного підрозділи спецпризначення знищили 30 одиниць техніки загарбників. Також вони виявили на острові покинуту амуніцію військових армії РФ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*